ברוכים הבאים
לעולם הכלכלה

03

הדרך לבית משלך

"אנחנו רוצים לקנות דירה, אך ככל שעובר הזמן זה נראה לנו יותר ויותר לא מציאותי!"

רכישת דירה, זה ריאלי! לכל אחד!

על הקורס

״כל אדם שאין לו בית אינו אדם״ האם אפשרי לקנות דירה ללא הון עצמי? מתי נכון לגשת לרכישת דירה ואיך ניגשים ליועץ המשכנתאות כדי לקבל את המסלול הזול ביותר? בקורס נלמד על התהליך: מיפוי הכנסות, יכולת החזר, דרישות הבנק, נלמד גם איך רוכשים דירה ללא הון עצמי.

נרחיב על תהליך לקיחת משכנתא מהבנק, ומה היא הדרך הנכונה לגשת לכך. נחשוב יחד מה משתלם לנו – דירה להשקעה או למגורים? ונהפוך את הדירה המיוחלת – לחלום בהישג יד!

הנושאים הנלמדים

למה לקנות בית? (2:12)
דרישות הבנק (9:57)
יכולת החזר (11:08)
בדיקת עסקה (8:00)
המשך התהליך (9:52)

פתיח (1:20)
מושגים ותהליך (7:23)
שלב אחרי שלב איך אני מגיע למשכנתא (6:33)
מדד (6:25)
ריביות (4:31)
ריבית + מדד (6:34)
חישוב של הבנק לריבית (6:04)
בחירת מסלולים (7:14)
נק' פתחה (6:09)

אנשי המקצוע שילוו אותך

מה תקבלו בקורס?

01.

קורס דיגיטלי מקיף ומקצועי

02.

פגישת מנטור מלווה לקביעת יעדים

03.

3 שיחות טלפון ליווי לאורך התהליך

ובתכלס?

בעזרת השם תהיה לכם דירה! תקבלו את הידע המקצועי והפרקטי, בנוסף לליווי הצמוד של בעלי המקצוע, ותצעדו בביטחון בדרך לדירה משלכם!

קורס

הדרך לדירה

מחיר הקורס:

960 ₪

הקורס המלא

+ פגישת מנטור + 3 שיחות טלפון

650 ₪

חבילה מוקטנת

(ללא פגישת מנטור ושיחות טלפון)

14

מפגשים
דיגיטליים

אני רוצה להרשם

מה צריך לעשות?

מקליקים

על ’רשמו אותי’

ממלאים

את הפרטים ודרכי התשלום

זהו,

אתם בפנים!

לצפיה בקורס

תוכלו להכנס לכניסת משתמש

שאלות ותשובות

את הקורס מוסרים המרצים הטובים ביותר בתחום הכלכלה, כך שאתם מקבלים את כל הידע והפרקטיקה הפיננסית המובחרת ביותר- מוגשת על מגש של כסף. גם מתמצאים ותיקים בתחום ימצאו בקורס רעיונות ושיטות פרקטיות לכלכלה מוצלחת – ליישום כבר היום!

ניתן לראות את הקורס בנפרד ולהעביר את הידע והחומר שרכשתם לבן/בת הזוג . אך ההמלצה היא לצפות יחד, לקבל את הדברים בצורה ערוכה וברורה ישירות מצוות המרצים שלנו, ולפתח יחד שיח בנושא הנלמד

אנו ב'דרך הבית' יודעים שזמן הוא המשאב המוגבל ביותר. לכן, כדי לא להעמיס ולייאש אתכם מראש, חילקנו את החומר לפרקים קצרים וממוקדים על פי נושאים. כך שבכל פעם תוכלו לבחור נושא או שניים, ולהעמיק אך רק בהם. כמו כן תוכלו לצפות בקלות רבה בנושא חשוב ספציפי שמעסיק אתכם.

הקורסים כולם בנויים בצורה הפרקטית ביותר. כל הידע הרחב בכל נושא – מונגש בצורה פרקטית ביותר, כך שמיד עם סיום הצפייה בקורס תוכלו ליישם את הדברים בשטח.

זה לא סוד שעולם הכלכלה זר לרובנו. אנו שומעים יותר ויותר על זוגות שאינם עומדים בתשלומים, מתקשים להחזיק בית כלכלי יציב, ויותר ויותר זוגות המוצאים עצמם על בליווי כלכלי דחוף של ארגון כזה או אחר. ב'דרך הבית' הרימו את הכפפה ויצרו את כל הנושאים החשובים בנושא כלכלה – מונגשים בצורה פרקטית ובהירה – על מנת לחסוך את הסבל והקשיים הפיננסיים העורבים לפתחנו.

הקורס בנוי לתלפיות בידי אנשי מקצוע ומרצים בכירים, המלצתינו היא לצפות בכל קורס מתחילתו ועד סופו על פי הסדר. אך ניתן לעבור על רשימת הנושאים המלאה ולבחור את הנושא הקרוב ביותר אל ליבכם, ולצפות בו תחילה.

בוודאי. בשביל זה אנחנו כאן 🙂  דרך הבית פתוח לקבל הצעות לקורסים נוספים בנושאים המעניינים אתכם והחשובים לכם. צרו איתנו קשר בטופס בתחתית הדף ושתפו אותנו. נשמח לשמוע.

דרך הבית עורך וובינרים ייחודיים מדי תקופה מפי מיטב המרצים ואנשי המקצוע – עקבו אחר הפרסומים! תוכלו גם להירשם לתפוצה שלנו ולקבל התראות על וובינרים תקופתיים.

מהרגע שרכשת את הקורס – הוא פתוח לך לשנה בלבד. סומכים עליכם שתצפו בקורס לפני שמסתיימת לה השנה 🙂

כל המרצים ללא יוצא מן הכלל הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. דרך הבית בחר בפינצטה את טובי המרצים ואנשי המקצוע בכל תחום – כדי אתם תקבלו את הידע הרחב ביותר והמדוייק ביותר עבורכם!