הפעילות וסיפורי הצלחה

דרך הבית במספרים

15
קורסים

250

בוגרים

30

משפחות בקשר רציף

470

זוגות רכשו דירה
15
פגישות וטיפולים מידי שבוע

2471

בוגרים בתכניות השונות

דרך הבית בתוצאות​

70
זוגות שיפרו את הקשר עם הילדים

15

משפחות ניצלו מקריסה

8

זוגות ניצלו מגירושין ועומדים בקשר

650

בחורים סגרו שידוך במהירות ובקלות
870
משפחות הגדילו הכנסות

70%

העידו על שיפור משמעותי בחיי הנישואין

80%

מבוגרי ‘הכנה לשידוכים’ מעידים על רוגע ויעילות מרבית של תהליך השידוכים

אירועים קרובים

י' מנחם אב
יולי 21, 2020
פתיחת קורס הכנה לשידוכים
מפגש ראשון - הגה"ח הרב אייזיק לנדא שליט"א
יום שני
יולי 15, 2020
פתיחת קורס 'המפתחות לחינוך' - מחזור 7
מר בן פרהט
יום שני ז' תמוז
יוני 29, 2020
פתיחת קורס 'המפתחות לחיים שלמים' - הקורס המלא. מקוון
מפגש ראשון - הגה"ח הרב אייזיק לנדא שליט"א

בוגרים מספרים
‎ - סיפורים ותודות -

“לא מבין איך חשבתי לגשת לשידוכים בלי הקורס הכנה שלכם. זה כמו לעלות על רכב בלי רשיון או לקפוץ למים בלי לדעת לשחות. היסודות ההלכתיים של הרב לנדא, הסדר בתהליך שהרב קעניג נותן וההשקפה שהרב דיסקין מעביר. זה חיוני. שלא לדבר על הליווי האישי. תודה רבה”.

“הקורס בכלכלה מקיף ושלם ונתן לי המון – אולי בעצם את כל מה שהיה צריך, שיחות הטלפון של הליווי הכלכלי מאוד עוזרות ולא הייתי מוותר עליהם כלל. תודה רבה, היה יעיל ומהנה”.

“אני נשוי + 2. בתחילת קיץ תש”פ, עם המשבר הכללי, חשבתי מה לעשות בקשר לעתיד המקצועי שלי, ניסיתי לעשות רשיון על אוטובוס ואחרי כמה טסטים שנכשלתי בהם הייתי בהתלבטות גדולה לאן אני ממשיך מהנקודה הזו.

נחשפתי לפרויקט של דרך הבית. נרשמתי מיד לקורס ובאחד ההרצאות של יוסף חבבו הוא דיבר על מיצוי ושכר שעתי ועל מינוף. איך אדם מרוויח יותר מהזמן שלו ואיך לאמוד נכון רווח מול השקעה.

לקחתי את הדברים לתשומת ליבי והחלטתי לקחת צעד קדימה. ירדתי מרשיון לאוטובוס ובעזרת הרעיונות שהוא נתן – על הדרך לדעת למה אדם מתחבר ומה מתאים ומה טוב לו – ישבתי עם עצמי והגעתי למסקנה שאני פונה לתחום נוסף שאני אוהב וקשור אליו.

אני היום עובד בחברה גדולה שמתמחה בפירוק ומכירה של חלקים לשוק הישראלי ומרוויח מצוין.

תודה רבה ליוסף חבבו, לשניאור אודרמן ואנשי דרך הבית, עזרתם לי מאוד בצומת משמעותית ביותר בחיי”.

(השם והפרטים במערכת)

“הכל קרה כל כך מהר ולא הותיר לי אוויר לנשימה. מאז החתונה היו לנו משכורות מסודרות ופרנסה בכבוד ופתאום, עם אחת הלידות, ענינים הסתבכו. אשתי לא הרגישה טוב ולא חזרה לעבודה אחרי הלידה, ההוצאות משום מה גדלו, השקעה כושלת שעשיתי סיבכה אותי מעל הראש והותירה אותי עם חובות וריביות תופחות.

הפכתי להיות נזקק בלי שאיש ידע על זה, המשכורת שלי הייתה נעלמת עוד לפני שהופיעה בחשבון והתחלתי לחשוב פעמיים גם בקניית מוצרי יסוד.

מעולם לא היינו רגילים לחיות ככה, לא הצלחתי להכיל את זה. גם אשתי הייתה לחוצה מאוד מהמצב – מה שהוסיף אצלי תחושות קשות והפך אותי ללחוץ וקצר רוח. התחלתי לעשן, להשמין, להאשים את כל מי שמעורב בחיי ולהרגיש חסר כוחות ותלוש.

כל מילה לא במקום גררה צעקות, התפרצויות הפכו ללחם חוקנו, כשלא היה טריגר, הייתי מתכנס בעצמי, מסתגר בשתיקה, ממעט לצאת ולענות לטלפונים והאווירה נהייתה מתוחה יותר ויותר.

לא הכרתי את עצמי, זה כל כך לא התאים לאופי שלי, אבל לא הצלחתי לחזור לעצמי. הלכתי ודעכתי כשאני מושך איתי למטה את הבית הקטן שלי. אשתי הציעה טיפול זוגי אבל אני בכלל טענתי שהבעיה כלכלית.

רגע לפני שהתחילו דיבורים על פירוק, שמעתי על ‘דרך הבית’. לא תליתי הרבה תקוות אבל לא הייתה לי ברירה. ניסיתי. וזה היה הנס הגדול של חיי. יוסי חבבו עשה לי סדר באנדרלמוסיה הכלכלית, ריכז את החובות שלי וסידר פריסה הגיונית, קיבלתי כלים להתמודד עם הלחץ ולשקם את הזוגיות ויותר מכל, למדתי להשקיע בילדים שלי ולתת להם מה שהם צריכים לקבל. תודה שניאור לך ולכל הצוות”

“הידע הזה חיוני לכל משפחה, התחלתי ליצור קשר בריא עם הילדים שלי בזכותכם”

“מה זה.. זה קסמים? איך זה עובד..? איך פתאום עם כמה טיפים קטנים ממר בן פרהט הילדים שלי קיבלו משמעת? פשוט מדהים”

“התנהלות כלכלית נשמעה לי משהו מדכא וחוסם, אבל עם ההרצאות והליווי של יוסף חבבו המדהים למדתי את הדרך המוצלחת והשמחה לכלכלת הבית”

“אני חושב שאם כולם היו מקבלים את ההדרכה הזו לא היו אחוזי גירושין אצלנו”

“הזוגיות השתפרה. תודה”

“יצאתי מבור כלכלי עמוק שגמר את כל החסכונות והכניס אותי לסחרור. בזכות התכנית הכלכלית, אני חייב לכם את הרוגע והשפיות שלי”