ברוכים הבאים
לתקופת ההורות

02

קורס גיל ההתבגרות

"אי אפשר להמשיך ככה. תשתנה כבר וזהו!"

מה תפקידינו כהורים למתבגרים, וכיצד נבצע אותו בצורה הבריאה והטובה ביותר?

על הקורס

הילדים גדלים מהר, דבוקים למסך והמריבות וההתעללויות בין האחים - בלתי נסבלות. צוות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה פותח את כל האתגרים והקשיים בדרך להתבגרות, מפרק, ומרכיב מחדש. בקורס תגלו מה תפקידינו כהורים למתבגרים, וכיצד נבצע אותו בצורה הבריאה והטובה ביותר? עם מה הנוער מתמודד באמת, על אילו מתגים אנו צריכים ללחוץ כדי להאיר אותו, ולא חלילה לכבות.

הנושאים הנלמדים

אנשי המקצוע

מה תקבלו בקורס?

01.

צפייה דיגיטלית, בכל מקום ובכל זמן. אתם בוחרים מתי, איך וכמה לצפות.

02.

טובי המרצים והמומחים, יגישו את המדריך השלם לכל דילמה חינוכית.

03.

בסרטונים קצרים וממוקדים, תקבלו כלים חינוכיים חווייתיים ובעיקר, מעשיים.

ובתכלס?

תלמדו להיות הורים יציבים, בטוחים, מגוננים ומעניקים מרחב גדילה בריא למתבגר שלכם. השאלות המטרידות יתפוגגו, ותקופת ההורות שלכם תהיה שמחה ומאושרת יותר מתמיד!

קורס

גיל ההתבגרות

מחיר הקורס:

740 ₪

הקורס המלא

+ חבילת משחקים משפחתית מבית 'המכללה להורים'

35 מפגשים דיגיטליים

צוות מרצים מהשורה הראשונה פותח את כל האתגרים והקשיים בדרך להתבגרות, מפרק, ומרכיב מחדש

אני רוצה להרשם

מה צריך לעשות?

מקליקים

על ’רשמו אותי’

ממלאים

את הפרטים ודרכי התשלום

זהו,

אתם בפנים!

לצפיה בקורס

תוכלו להכנס לכניסת משתמש

שאלות ותשובות

את הקורס מוסרים המרצים הטובים ביותר בתחום החינוך, כך שאתם מקבלים את כל הידע והפרקטיקה החינוכית המובחרת ביותר- מוגשת על מגש של כסף. גם מחנכים ותיקים ימצאו בקורס רעיונות ושיטות חינוכיות פרקטיות ליישום כבר היום!

ניתן לראות את הקורס בנפרד ולהעביר את הידע והחומר שרכשתם לבן/בת הזוג . אך ההמלצה היא לצפות יחד, לקבל את הדברים בצורה ערוכה וברורה ישירות מצוות המרצים שלנו, ולפתח יחד שיח בנושא הנלמד.

אנו ב'דרך הבית' יודעים שזמן הוא המשאב המוגבל ביותר. לכן, כדי לא להעמיס ולייאש אתכם מראש, חילקנו את החומר לפרקים קצרים וממוקדים על פי נושאים. כך שבכל פעם תוכלו לבחור נושא או שניים, ולהעמיק אך רק בהם. כמו כן תוכלו לצפות בקלות רבה בנושא חשוב ספציפי שמעסיק אתכם.

הקורסים כולם בנויים בצורה הפרקטית ביותר. כל הידע הרחב בכל נושא – מונגש בצורה פרקטית ביותר, כך שמיד עם סיום הצפייה בקורס תוכלו ליישם את הדברים בשטח.

זה לא סוד שעולם ההורות נשחק עם השנים. אנו שומעים יותר ויותר על נוער נושר, הורים מתקשים אל מול ילדיהם, ויותר ויותר ילדים וילדות המוצאים עצמם על ספת הפסיכולוג בשלב כזה או אחר של החיים. ב'דרך הבית' הרימו את הכפפה ויצרו את כל הנושאים החשובים בנושא חינוך הילדים – מונגשים בצורה פרקטית ובהירה – על מנת לחסוך את הסבל והקשיים החינוכיים העורבים לפתחנו

הקורס בנוי לתלפיות בידי אנשי מקצוע ומרצים בכירים, המלצתינו היא לצפות בכל קורס מתחילתו ועד סופו על פי הסדר. אך ניתן לעבור על רשימת הנושאים המלאה ולבחור את הנושא הקרוב ביותר אל ליבכם, ולצפות בו תחילה.

בוודאי. בשביל זה אנחנו כאן 🙂  דרך הבית פתוח לקבל הצעות לקורסים נוספים בנושאים המעניינים אתכם והחשובים לכם. צרו איתנו קשר בטופס בתחתית הדף ושתפו אותנו. נשמח לשמוע.

דרך הבית עורך וובינרים ייחודיים מדי תקופה מפי מיטב המרצים בליווי הרב שניאור אשכנזי שליט"א – מרצה בכיר והרב הנצפה ביותר ביוטיוב. עקבו אחר הפרסומים! תוכלו גם להירשם לתפוצה שלנו ולקבל התראות על וובינרים תקופתיים.

מהרגע שרכשת את הקורס – הוא פתוח לך לשנה בלבד. סומכים עליכם שתצפו בקורס לפני שמסתיימת לה השנה 🙂

כל המרצים ללא יוצא מן הכלל הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. דרך הבית בחר בפינצטה את טובי המרצים ואנשי המקצוע בכל תחום – כדי אתם תקבלו את הידע הרחב ביותר והמדוייק ביותר עבורכם!

רוצים לשמוע יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם