ברוכים הבאים
לעולם הכלכלה

01

‏‏‏‏‏‏קורס יסודות - בכלכלת המשפחה

"פעם חשבתי שיישאר לי הרבה כסף בסוף החודש, אבל כרגע יש לי רק הרבה חודש בסוף הכסף..."

הקורס מעניק ידע רחב, וכלים ליצירת ביטחון כלכלי לטווח הרחוק.

על הקורס

המינוס בבנק לא נגמר, ההוצאות גדולות מההכנסות, והצרכים למשפחה רק גדלים. יש דרך לצאת מזה? ומה עושים עם ההלוואות שטופחות בבנק? הקורס מעניק סל כלים רחב שיעניקו יסודות להתנהלות כלכלית נבונה בכל שלב כלכלי בו אתם נמצאים.

בין אם המצב הכלכלי יציב אך יכול להיות רווחי יותר. בין אם אתם במינוס, ומחפשים את הדרך הנכונה להגיע להסדר הנכון ולחזור למסלול. ובין אם אתם שכירים שעדיין לא יודעים שאתם שווים יותר בתלוש המשכורת!

הנושאים הנלמדים

בסיס ההתנהלות בבית, מבנה הוצאות המשפחה, מה מבנה ההוצאות שלי?, בניית תקציב שרירותי, בניית תקציב באופן מעשי, הלוואה מגמ"ח מול בנק
הגדלת הכנסה לשכירים, העלאת הכנסה לעצמאיים, בחירת תחום התעסקות, כישורים להצלחה בשוק העבודה
חובות בעייתיים-מה הם?, מיפוי חובות בעיתיים, סיווג הלוואות, מיפוי משאבים, יציאה מחובות ע"י הלוואה/פשיטת רגל, ניקוי שולחן

אנשי המקצוע שילוו אותך

מה תקבלו בקורס?

01.

הקורס מעניק ידע רחב, וכלים ליצירת ביטחון כלכלי לטווח הרחוק.

02.

פגישת מנטור מלווה לקביעת יעדים

03.

3 שיחות טלפון ליווי לאורך התהליך

ובתכלס?

הרוגע יהיה בן בית אצלכם בסלון, תוכלו לגדל את הילדים בנחת ולחסוך מהם לחץ מיותר. חשבון הבנק שלכם יתנהל בצורה נכונה והחיים הכלכליים יהיו שלווים ורגועים!.

קורס

יסודות בכלכלת המשפחה

מחיר הקורס:

960 ₪

הקורס המלא

+ פגישת מנטור
+ 3 שיחות טלפון

650 ₪

חבילה מוקטנת

(ללא פגישת מנטור ושיחות טלפון)

18

מפגשים
דיגיטליים

אני רוצה להרשם

מה צריך לעשות?

מקליקים

על ’רשמו אותי’

ממלאים

את הפרטים ודרכי התשלום

זהו,

אתם בפנים!

לצפיה בקורס

תוכלו להכנס לכניסת משתמש

שאלות ותשובות

את הקורס מוסרים המרצים הטובים ביותר בתחום הכלכלה, כך שאתם מקבלים את כל הידע והפרקטיקה הפיננסית המובחרת ביותר- מוגשת על מגש של כסף. גם מתמצאים ותיקים בתחום ימצאו בקורס רעיונות ושיטות פרקטיות לכלכלה מוצלחת – ליישום כבר היום!

ניתן לראות את הקורס בנפרד ולהעביר את הידע והחומר שרכשתם לבן/בת הזוג . אך ההמלצה היא לצפות יחד, לקבל את הדברים בצורה ערוכה וברורה ישירות מצוות המרצים שלנו, ולפתח יחד שיח בנושא הנלמד

אנו ב'דרך הבית' יודעים שזמן הוא המשאב המוגבל ביותר. לכן, כדי לא להעמיס ולייאש אתכם מראש, חילקנו את החומר לפרקים קצרים וממוקדים על פי נושאים. כך שבכל פעם תוכלו לבחור נושא או שניים, ולהעמיק אך רק בהם. כמו כן תוכלו לצפות בקלות רבה בנושא חשוב ספציפי שמעסיק אתכם.

הקורסים כולם בנויים בצורה הפרקטית ביותר. כל הידע הרחב בכל נושא – מונגש בצורה פרקטית ביותר, כך שמיד עם סיום הצפייה בקורס תוכלו ליישם את הדברים בשטח.

זה לא סוד שעולם הכלכלה זר לרובנו. אנו שומעים יותר ויותר על זוגות שאינם עומדים בתשלומים, מתקשים להחזיק בית כלכלי יציב, ויותר ויותר זוגות המוצאים עצמם על בליווי כלכלי דחוף של ארגון כזה או אחר. ב'דרך הבית' הרימו את הכפפה ויצרו את כל הנושאים החשובים בנושא כלכלה – מונגשים בצורה פרקטית ובהירה – על מנת לחסוך את הסבל והקשיים הפיננסיים העורבים לפתחנו.

הקורס בנוי לתלפיות בידי אנשי מקצוע ומרצים בכירים, המלצתינו היא לצפות בכל קורס מתחילתו ועד סופו על פי הסדר. אך ניתן לעבור על רשימת הנושאים המלאה ולבחור את הנושא הקרוב ביותר אל ליבכם, ולצפות בו תחילה.

בוודאי. בשביל זה אנחנו כאן 🙂  דרך הבית פתוח לקבל הצעות לקורסים נוספים בנושאים המעניינים אתכם והחשובים לכם. צרו איתנו קשר בטופס בתחתית הדף ושתפו אותנו. נשמח לשמוע.

דרך הבית עורך וובינרים ייחודיים מדי תקופה מפי מיטב המרצים ואנשי המקצוע – עקבו אחר הפרסומים! תוכלו גם להירשם לתפוצה שלנו ולקבל התראות על וובינרים תקופתיים.

מהרגע שרכשת את הקורס – הוא פתוח לך לשנה בלבד. סומכים עליכם שתצפו בקורס לפני שמסתיימת לה השנה 🙂

כל המרצים ללא יוצא מן הכלל הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. דרך הבית בחר בפינצטה את טובי המרצים ואנשי המקצוע בכל תחום – כדי אתם תקבלו את הידע הרחב ביותר והמדוייק ביותר עבורכם!

רוצים לשמוע יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם